Stage lopen op De Wierde?

Doe je de Pabo of volg je de opleiding onderwijsassistent en zoek je een stageplek? Bij ons op school zijn met enige regelmaat stageplekken beschikbaar.

Wil je hiervoor in aanmerking komen? Stuur ons dan een mail met naast je CV een motivatie; we horen graag waarom je juist op onze school wilt stage lopen.

Op onze website lees je hoe het onderwijs op onze school vorm krijgt, vanuit welke visie. Ook lees je hoe we invulling geven aan de christelijke identiteit. We zijn een school voor expliciet christelijk onderwijs. Dat wil zeggen dat we onderwijs geven vanuit een christelijke visie op mens en samenleving. Teamleden delen met elkaar dat ze de bijbel zien als Gods Woord en de leidraad in hun leven. Van stagiaires verwachten we dat ze dit positief waarderen en meewegen in hun besluit om te solliciteren. 

Heb je interesse om stage te lopen op onze school? Stuur je motivatie + CV naar info@gbsdewierde.nl.

 

 

© 2020 GBS de Wierde