De foto van ons team is niet meer up to date. Onderstaande gegevens wel:

Ons team bestaat uit de volgende personen

Ondersteuning

Leerkrachten

Liesbeth Hoekzema

Leerkracht De Vlindergroep

l.hoekzema@gbsdewierde.nl

Dianne van Duinen

Leerkracht De Vlindergroep

d.vanduinen@gbsdewierde.nl

Janita Koster

Leerkracht De Bijengroep

j.koster@gbsdewierde.nl

Geanne Sterenberg

Leerkracht De Bijengroep

g.sterenberg@gbsdewierde.nl

Trijnie Doorbos

Leerkracht groep 3

t.doornbos@gbsdewierde.nl

Willemien Smith

Leerkracht groep 3

w.smith@gbsdewierde.nl

Jenet Gils

Leerkracht groep 4

j.gils@gbsdewierde.nl

Kimko Drost

Leerkracht groep 4/5

k.drost@gbsdewierde.nl

Harma Postma

Leerkracht groep 5

h.postma@gbsdewierde.nl

Wendel Andringa

Leerkracht groep 6

w.andringa@gbsdewierde.nl

Hilda Sikkema

Leerkracht groep 6

h.sikkema@gbsdewierde.nl

Wim Jansen

Leerkracht groep 7

w.jansen@gbsdewierde.nl

Els de Haan

Leerkracht groep 7/8

e.dehaan@gbsdewierde.nl

Martin Cornelisse

Leerkracht groep 8

m.cornelisse@gbsdewierde.nl

Directie

Antoinette Heijink

Directie

a.heijink@gbsdewierde.nl

Marina van der Ploeg

IB’er / plv directie

m.vanderploeg@gbsdewierde.nl

Terug naar het overzicht

© 2021 GBS de Wierde