De foto van ons team is niet meer helemaal up to date.
We zullen binnenkort een nieuwe foto maken.
Onderstaande gegevens wel:

Ons team bestaat uit de volgende personen

Ondersteuning

Leerkrachten

Liesbeth Hoekzema

Leerkracht De Vlindergroep

l.hoekzema@gbsdewierde.nl

Dianne van Duinen

Leerkracht De Vlindergroep

d.vanduinen@gbsdewierde.nl

Janita Koster

Leerkracht De Bijengroep

j.koster@gbsdewierde.nl

Doranda Kuiper

Leerkracht De Bijengroep

d.kuiper@gbsdewierde.nl

Willemien Smith

Leerkracht groep 3

w.smith@gbsdewierde.nl

Francien Jonk

Leerkracht groep 3

f.jonk@gbsdewierde.nl

Mirjam Smit

Leerkracht groep 4

m.smit@gbsdewierde.nl

Trijnie Doorbos

Leerkracht groep 4

t.doornbos@gbsdewierde.nl

Hilda Sikkema

Leerkracht groep 5

h.sikkema@gbsdewierde.nl

Harma Postma

Leerkracht groep 5

h.postma@gbsdewierde.nl

Els de Haan

Leerkracht groep 6

e.dehaan@gbsdewierde.nl

Wendel Andringa

Leerkracht groep 6/7

w.andringa@gbsdewierde.nl

Kimko Drost

Leerkracht groep 7

k.drost@gbsdewierde.nl

Wim Jansen

Leerkracht groep 8

w.jansen@gbsdewierde.nl

Jenet Gils

Directie/Leerkracht groep 8

j.gils@gbsdewierde.nl

Directie

Jenet Gils

Directie/Leerkracht groep 8

j.gils@gbsdewierde.nl

Marina van der Ploeg

IB’er

m.vanderploeg@gbsdewierde.nl

Antoinette Heijink

Directie

a.heijink@gbsdewierde.nl

Terug naar het overzicht

© 2022 GBS de Wierde