Binnenkort volgt hier een uitgebreidere kennismaking met het team.

Ons team bestaat uit de volgende personen:

Onderwijsondersteuning
Jan Schakel
Francien Jonk
Della de Haan
Jacqueline van der Veen
Annelies Bruggema
Garmt Bouwman

Leerkrachten
Dianne van Duinen (groep A)              d.vanduinen@gbsdewierde.nl
Liesbeth Hoekzema (groep A)             l.hoekzema@gbsdewierde.nl
Janita Koster (groep B)                       j.koster@gbsdewierde.nl
Geanne Sterenberg (groep B)             g.sterenberg@gbsdewierde.nl
Jenet Gils (groep 3)                            j.gils@gbsdewierde.nl
Heleen Hoekzema (groep 3)               h.hoekzema@gbsdewierde.nl
Wendel Andringa (groep 4)                w.andringa@gbsdewierde.nl
Everline Lamain (groep 4)                   e.lamain@gbsdewierde.nl
Kimko Drost (groep 5)                         k.drost@gbsdewierde.nl
Trijnie Doornbos (groep 5)                   t.doornbos@gbsdewierde.nl
Hilda Sikkema (groep 6)                      h.sikkema@gbsdewierde.nl
Harma Postma (groep 6)                     h.postma@gbsdewierde.nl
Wim Jansen (groep 7)                         w.jansen@gbsdewierde.nl
Johan Reitsema (groep 7)                    j.reitsema@gbsdewierde.nl
Els de Haan (groep 7 + 8)                    e.dehaan@gbsdewierde.nl

Directie-ondersteuning
Margaretha Mooibroek                       m.mooibroek@gbsdewierde.nl

MT
Bert Woltjer (IB’er)                              b.woltjer@gbsdewierde.nl
Antoinette Heijink                               a.heijink@gbsdewierde.nl/directie@gbsdewierde.nl

 

 

Terug naar het overzicht

© 2019 GBS de Wierde