De foto van ons team is niet meer up to date. Onderstaande gegevens wel:

Ons team bestaat uit de volgende personen:

Onderwijsondersteuning
Jan Schakel                                     j.schakel@gbsdewierde.nl
Everline Lamain                               e.lamain@gbsdewierde.nl
Francien Jonk                                  f.jonk@gbsdewierde.nl
Della de Haan                                d.dehaan@gbsdewierde.nl
Jacqueline van der Veen                  j.vanderveen@gbsdewierde.nl
Niels van der Heide                        n.vanderheide@gbsdewierde.nl

Leerkrachten
Dianne van Duinen (vlinders)              d.vanduinen@gbsdewierde.nl
Liesbeth Hoekzema (vlinders)             l.hoekzema@gbsdewierde.nl
Janita Koster (bijen)                          j.koster@gbsdewierde.nl
Geanne Sterenberg (bijen)                g.sterenberg@gbsdewierde.nl
Jenet Gils (groep 3)                          j.gils@gbsdewierde.nl
Willemien Smith (groep 3)                 w.smith@gbsdewierde.nl
Wendel Andringa (groep 4)               w.andringa@gbsdewierde.nl
Trijnie Doornbos (groep 4)                 t.doornbos@gbsdewierde.nl
Kimko Drost (groep 5)                       k.drost@gbsdewierde.nl
Hilda Sikkema (groep 6)                   h.sikkema@gbsdewierde.nl
Harma Postma (groep 5 + 6)             h.postma@gbsdewierde.nl
Wim Jansen (groep 7)                      w.jansen@gbsdewierde.nl
Martin Cornelisse (groep 8)              m.cornelisse@gbsdewierde.nl
Els de Haan (groep 7 + 8)                e.dehaan@gbsdewierde.nl

Directie-ondersteuning
Margaretha Mooibroek                    m.mooibroek@gbsdewierde.nl

IB’ers
Bert Woltjer (IB’er)                           b.woltjer@gbsdewierde.nl
Marina v/d Ploeg                            m.vanderploeg@gbsdewierde.nl

Directie
Antoinette Heijink                            a.heijink@gbsdewierde.nl/directie@gbsdewierde.nl

 

 

Terug naar het overzicht

© 2020 GBS de Wierde