Word jij onze nieuwe collega?

Met ingang van het schooljaar 2018/2019 zijn we op zoek naar een nieuwe collega (0,6 Fte) die graag les geeft in groep 4. Herken je je in onderstaand profiel? Dan is deze vacature wellicht iets voor jou!

Jouw profiel

 • Je bent een betrokken christen en kunt de identiteit van onze school van harte onderschrijven
 • Je bent enthousiast en weet een goede relatie met de kinderen in je groep en met hun ouders op te bouwen
 • Je hebt een duidelijke visie op onderwijs en brengt deze zichtbaar in de praktijk; deze visie sluit aan bij onze onderwijsvisie (Ontwikkelingsgericht Onderwijs) en kernwaarden
 • Je hebt de ambitie om jezelf verder te ontwikkelen op persoonlijk en didactisch vlak
 • Je bent ondernemend, durft experimenten aan te gaan en kunt goed reflecteren op je eigen gedrag
 • Je bent erop gericht met je collega’s samen te werken en kennis te delen
 • Je hebt bij voorkeur ervaring in groep 4, maar bent ook inzetbaar in andere groepen
 • Je bent belijdend lid van een gereformeerde kerk vrijgemaakt of een christelijk gereformeerde kerk

Wat we bieden

 • Veel ruimte voor eigen initiatief
 • Volop mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen
 • Een collegiaal en betrokken team van collega’s, waar in goed overleg veel mogelijk is
 • Drie werkdagen voor groep 4; eens in de twee weken werk je een dagdeel tegelijk met je duo-collega; dit stelt jullie in staat om elkaars lessen te zien, in andere groepen te kijken, kindgesprekken te voeren en andere dingen te doen met/voor de groep
 • Je werkt samen met een ervaren duo, die je wegwijs kan maken in de school
 • Je krijgt eerst een contract voor een jaar (0,6 Fte). Onze intentie is om bij goed functioneren je dienstverband daarna te continueren.

Over onze school
Gbs De Wierde is een uitgesproken christelijke school met circa 200 leerlingen. Onze missie is om samen met de ouders kinderen zo toe te rusten dat zij als christen een eigen plek kunnen innemen en verantwoordelijkheid kunnen dragen in de samenleving.

We gaan voor de brede ontwikkeling van kinderen door middel van betekenisvol, thematisch onderwijs. We werken daarbij vanuit de kernwaarden Eigenheid, Verantwoordelijkheid/Vertrouwen Openheid, Nieuwsgierigheid en Dienstbaarheid. Deze kernwaarden zie je op school o.a. terug in aandacht voor eigenaarschap van kinderen, partnerschap met ouders en gedeeld leiderschap in het team. Onze school is een zelfstandige school met een eigen schoolvereniging en bestuur van ouders.

Interesse?
Je sollicitatie ontvangen we graag per mail voor 22 mei. De gesprekken vinden plaats op 29 mei. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Antoinette Heijink, telefoon (0595) 44 33 26/ (06) 164 31813, email: directie@gbsdewierde.nl.